skip to Main Content

Paarisuhte mentorlus on protsess, kus kogenum paar (keegi pole öelnud midagi “täiuslikkuse” kohta) aitab vähemkogenud paaril oma suhet arendada ning eluteel ette tulevaid karisid vältida. Mentorluse eesmärk on vähendada lahutuste arvu ja muuta head abielud suurepäraseks.

Miks paarisuhte mentorlus on oluline? Sest see töötab! 82% paaridest väidab küsitlustes, et nad tahaksid endale mentorist paari. Teiseks, uuringud näitavad, et paarid, kellel on paarisuhte mentor, on õnnelikumad ja tervemad.

Meeles tuleb pidada, et paarisuhte mentorlus ei ole professionaalne nõustamine või teraapia ega asenda neid.

Võta mentoritega kohtumist kui kvaliteetaega oma abikaasaga, kus saab rääkida teemadel millest muidu on raske rääkida või milles teil veel kogemust pole.

Paarisuhte mentorlus on kasulik kahepoolselt. See aitab ka mentorpaaril ennast vormis hoida. Mentordades teisi, sead ka endale kõrgemad standardid ja püüad järjest paremaks saada.

Meie paarisuhte mentorluse teenus on vabatahtlikkusel põhinev tasuta teenus. Meie mentorid on läbinud vastava ettevalmistuse, neil on endal paarisuhte mentorid, et arendada oma suhet järjest paremaks ning nad on valmis ka sind aitama.

Meie eesmärk on koolitada üle Eesti nii palju paarisuhte mentoreid, kui võimalik, et igas linnas ja asulas oleks mõni mentorist paar. Ikka selleks, et Eestimaal oleks lahutusi vähem ja pered õnnelikumad!

Meie töötajad

Back To Top